Back to top

REZULTATI KONKURSA // BIJENALE MLADIH 2021

Obaveštavamo vas da je na konkursu za učešće na Bijenalu mladih 2021 – Zajednički jezik /// Language in Common, koji je bio otvoren od 26. marta do 20. aprila, pristiglo 249 aplikacija, od kojih je kustoski tim ovogodišnjeg Bijenala selektovao 123 prijave sledećih kandidata:

  1. Iris Blauensteiner 
  2. Nikola Radosavljević 
  3. Slobodan Sailović
  4.  Nađa Kračunović i Denise Lee
  5. Sanja Anđelković
  6. Tara Rodić
  7. Silvia Amancei i Bogdan Armanu
  8. Nikša Suzić
  9. Bojan Stojčić
  10. Vladimir Vasić
  11. Sofiia Sorokina
  12. Adrienn Újházi i Marija Šumarac
  13. Miljana Niković
  14. Marko Riboškić
  15. Sara Kecman
  16. Davud Turković
  17. Vojislav Pavlović
  18. Saša Tatić
  19. Pavle Ćurčić
  20. Darja Mamula
  21. Lidija Ristić
  22. Anja Štark i Hibrid
  23. Mila Panić
  24. Andrijana Bugarić
  25. Kristina Palanjuk
  26. Vanja Novaković
  27. Žarko Aleksić
  28. Sara Masnikosa
  29. Anja Tončić
  30. Glenn De Cock
  31. Sandra Lakićević
  32. Ljubomir Popović
  33. Dea Džanković
  34. Viktoria Schmid
  35. Sofija Modošanov
  36. Katarina Ilijašević
  37. Pavle Radović
  38. Sanja Ćopić
  39. Sofija Milčić
  40. Kemil Bekteši
  41. Katarina Vasiljević
  42. Darko Sretić
  43. Adna Muslija
  44. Milena Petronijević
  45. Aleksandar Radičević
  46. Borjan Grujić
  47. Milena Petrović
  48. Milica Mijajlović
  49. Pavle Golijanin
  50. Dunja Ćorlomanović
  51. Romana Pehar
  52. Alma Gačanin
  53. Sara Milojević i Luka Jovanov
  54. Aleksandar Firez
  55. Maja Šimišić
  56. Marija Nikolić
  57. Kolhoz
  58. Jovan Turčinović
  59. Sybil Montet
  60. Milica Vesić
  61. Željka Aleksić
  62. Milena Ivanović
  63. Isidora Krstić
  64. Nemanja Bošković
  65. Ognjen Rodić
  66. Lazar Stojić
  67. Tijana Radenković
  68. Jelena Krivokapić i Nastasja Franklin
  69. Katarina Stanojlović
  70. Topčiderska klasa (11 umetnika)
  71. Aleks Zain i Nataša Milojević
  72. Alexandra Papademetriou
  73. Marija Anđelković
  74. Juliana Nozomi
  75. Tisa Neža Herlec i Mojca Župančič
  76. Vanja Žunić i Pavle Banović
  77. Tamara Milošević
  78. Iva Palurović
  79. Rita Nobre
  80. Viking Krew
  81. Agata Syzmanek
  82. Ana Aleksić
  83. Bojana Branković
  84. Olena Newkryta
  85. Karen Nhea Nielsen and Marko Gutić Mižimakov
  86. Jelisaveta Rapaić
  87. Vera Kavaleuskaya
  88. Milica Dukić
  89. Sonja Jo
  90. Kristina Bajilo
  91. Filip Miletić
  92. Nina Ristić
  93. Hekler
  94. Aleksandar Rakezić
  95. Lea Tissot
  96. Dejan Krstić
  97. Zulfikar Filandra
  98. Jelena Milićević
  99. Bogdan Đukanović
  100. Shaotong He
  101. Sonja Radaković
  102. Nataša Nedelkova
  103. Rebekka Anna
  104. Jovana Sudimac
  105. Ana Novaković
  106. Jana Gligorijević i Marija Stanković
  107. Ksenija Tajsić
  108. Nikola Zdunić i Miloš Kovačević
  109. Sofija Pavković
  110. Ivana Mirčevska i Elena Čemerska
  111. Nemanja Milenković
  112. Nina Puhar i Milica Žujović
  113. Danijela Matović
  114. Stefan Lukić
  115. Sara Apostolović
  116. Konstantinos Popović
  117. Lena Milovanović
  118. Darija Dragojlović
  119. Ljubica Mildeova
  120. Clement Bedel
  121. Jelena Micić
  122. Samit nesvrstanih
  123. Teodora Dimitrijević


Hvala svima koji su se prijavili na konkurs! 

 

Kolegijalni pozdravi,

Organizacioni tim Bijenala mladih 2021